| MădwMaary a întrebat:

Aş vrea să îmi achiziţionez paleta Naked, de la Urban Decay. Am auzit multe lucruri despre ea, cum că e bună şi nu. Eu cred că e bună, de aceea am optat să mi-o iau. Însă problema este că o fată a făcut un review unei palete de la Mua, arătând că sunt aproape identice, doar că paleta Naked are culori mai pigmentate. Într-adevăr paleta Naked e mai scumpă. Nu că nu am bani, dar mai am o variantă mai ieftină. Voi ce ziceţi? Mersi love struck!

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Daca ai posibiliteatea sa o cumperi pe Naked, atunci cumpar-o!

| Emilia111 a răspuns:

E buna naked.Ce e ieftin nu tine mult si nu e de calitate

| IuliaValentina a răspuns:

Pai daca ai bani cumpara paleta naked. E mai de calitate happy