| Baddiexoxo344 a întrebat:

Bunaaaaaaaa as vrea niste păreri pentru serul de la revox niamicide 10%

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Eu l-am introdus în rutina mea de mai bine de 8 luni.
Este la fel de calitativ ca cel de la The Ordinary, dar trebuie făcută o rutină dacă nu ai deja una pentru a se vedea rezultatele dorite.

| Baddiexoxo344 explică (pentru FoxyM):

Okkk iti pot pune o intrebare? Tu cum ai tenul pentru ca eu il am gras (cu exces de sebum )

| FoxyM a răspuns (pentru Baddiexoxo344):

Eu am tenul mixt, dar este foarte uleios în zona T, iar pe restul fetei nu este spre normal.