| TomaSorinel1974 a întrebat:

Bunadatimi imagini sau ceva de unde sa mai nspir, vreau sa fac accesori din lucruri reciclabile din metal plastic sau hartie ca de obicei funda

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

Buna.Scrie pe youtube DIY si o sa gasesti o gramada de tutoriale cum sa faci diferite lucruri gen:
http://www.youtube.com/watch?v=x_IhuEdFA7Y

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Scraphacker.com
Aici ai foarte multe exemplewinking

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, sunt multe tutoriale care te învaţă lucruri urile numai să ai timp să cauţi, dacă tot ai cont pe TPU, poţi cauta şi pe alte site-uri stiluri de machete sau ce vrei tu să faci, succes şi sper să faci ceea ce îţi doreşti.
O seară bună!