| Darky_9455 a întrebat:

Hey ma poate ajuta cineva?

Deci am un proiect la Biologie si trebuie sa fac ceva din lucruri reciclabile.

Ex:Un agvariu din sticle, hartie etc...

Vreau idei originaletongue. FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| PinkLips847 a răspuns:

Un cos de gunoi din sticle de plastic impresioneazabig grin.Yo am facut asta si mi-a dat 10... l-am lipit cu nist lipici special cu intarire rapida [dop in dop]. Dupa ce s-au lipit pot sa il invelesti in hartie pentru cadouri.Pe fundul acestuia pui carton. Optional pot sa pui in el un sac de gunoi. Sper sa iti fie de folos idee a meabig grin

2 răspunsuri:
| lolly1130 a răspuns:

O pluta din sticle

| perfectlygood a răspuns:

Poti lua un glob pamantesc...sau o minge.O pictezi in verde si albastru,ii pui niste maini si picioare din carton si pe glog desenezi ochi, gura, nas.Eu asta am facut la scoala...este globul pamantesc cu maini si piciarehappy.Mi se pare tare.