| Mehh675 a întrebat:

Buună, deci am o probleemă. Nu-mi pot prinde părul!laughing Pur și simplu, nici o coadă simplă nu-mi pot prinde că mi se încâlcește părul. Mă tot uit la video-uri pe YouTube, dar nu-mi iese nimic. Și nu mă uit le chestii complicate, chiar la simple de tot. Pur și simplu nu pot. Unele fete din clasa mea își fac singure deja niște împletituri super complicate. Umblu doar cu părul liber și trebuie să-l îndrept, dar m-am cam săturat, plus că mi-l și arde. Sfaturi? Poate trebuie să exersez mai mult?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt masti/balsamuri pentru par incalcit. Incearca. Si da, o sa inveti daca exersezi.

| Alexandru250201 a răspuns:

Daca o sa exersezi o sa inveti