| TsutsaHippie a întrebat:

Buuuna! Ce stiluri se mai poarta in sezonul asta (cizme, geci, fulare, caciuli, pantaloni etc.) si de unde as putea face rost de ele? Sunt din Iasi, deci in mall nu sunt asa multe magazine ca in Bucurest. Dati-mi raspunsuri, va rog! Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Blugi skinny, fulare supradimesionate, geci cambrate, curele multe si bijuterii cat mai iesite din comun.
Sunt destule magazine si in Iasi.Reduceri sunt peste tot, asa ca profita, nu te gandi ca nu ai de unde alege. Daca ai posibilitatea, cauta New Yorker sau Terranova, caci nu stiu daca sunt in Iasi.(sunt in Bacau daca ai cum ajunge). Accesorii multe si la preturi bune gasesti la Bershka si Meli Melo, zara, chiar si la Takko, iar imbracaminte, pe alese, peste tot.Vezi ca erau reduceri mari la hainutele din carrefour, poate ai noroc si mai gasesti.Nu uita de zara, mi-am luat fustite frumoase, toate culorile la 29 de lei.

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Tu ai impresia ca la Iasi nu vei gasi cam aceleasi tzoale ca in Bucuresti? Poate nu vei gasi asa de multe, dar poti fi sigura ca sunt la fel de trendy, dar mult mai ieftine. Bafta la cumparaturi!

| AlexandraHristov a răspuns:

Uite un articol care te-ar putea ajuta: http://www.fiilamoda.com/imbracaminte-iarna-primavara/

| aalwayss a răspuns:

Pai se mai poarta UGG, cizme lungi peste genunchi sau pana la genunchi, geci de piele, paltoane, fulare colorate love struck, caciuli lasate (simple )sau cu fel si fel de linii, dungi. si daca se poate si cu ciucure.Blugii stramti love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma numesc Diana si avand vacanta de doua saptamani in 2011 am plecat cu nasi mei la paris si am fost la mii si mii de prezentari chiar si la cata bote si cum sunt spectatori si cer autogra eu i-am cerut sfaturi despre moda deci in anul asta se poarta stirulire acestea : cowboy, copilaresc, animal, sclipicios, simple, blanuri si metalizat

sper ca ti-am fost de folor si nu se mai poarta asa mult negrul

| Andux a răspuns:

Pooi Iarna se poarta la fete:

Cizmele peste genunchi, La ele merg blugi stramtii; xxx geaca din piele, esarfele Animal Print si caciuli dinalea lasate big grin

:**** Sper ca ti.am fost de folos :*