| anonim_4396 a întrebat:

Ce geci de iarna, cizme sau caciuli se poarta in anul acesta?

Răspuns Câştigător
| C0rinne a răspuns:

Blugi skinny,fulare supradimesionate,geci cambrate,curele multe si bijuterii cat mai iesite din comun.
. Reduceri sunt peste tot,asa ca profita, nu te gandi ca nu ai de unde alege. Daca ai posibilitatea, cauta New Yorker sau Terranova.Accesorii multe si la preturi bune gasesti la Bershka si Meli Melo,zara,chiar si la Takko,iar imbracaminte, pe alese, peste tot. big grin happy iar, in special daca vrei ceva deosebit, poti face tu cateva improvizatii la niste hainute. ceva simplu, dar totusi iesit din comun happy. fundita big grin

| CryssCrySta a răspuns (pentru C0rinne):

Mersi pentru raspuns

2 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Va rog cateva imagini.