| AlissaDăăă a întrebat:

Buuuna TPU`batting eyelashes

Cam cat costa un spray de colorat parul, care se ia dupa cateva spalari :d?

Si de unde eil pot cumpara? puppy dog eyes ( Site-uri, magazine, ceva? )

Mersi`! >:d< :*

Funditsăă`batting eyelashes :*

Răspuns Câştigător
| Iiulia a răspuns:

Din cate stiu eu costa sub 20 lei si se poate gasi in unele magazine, dar probabil e mai sigur la farmacii.

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Uită-te aici http://www.bestial.ro/magazin-474-spray_colorat_de_par.html -ai inclusiv prețurile.
O seară cu zâmbet să ai!

| AlissaDăăă explică:

Unde il* blushing sorry blushing

| 9dianaa a răspuns:

Hei! Păi eu știu că este un spray care il cumperi de la orice magazin... de la orice librărie. Nu costă mult in jur de 8 lei. nu mai mult de 10 lei și eu știam că se ia de la prima spălare! Sper că ți-am fost de ajutorhee hee! :*