| Belluuu a întrebat:

Cam cat costa un spray de colorat parul, care se ia dupa cateva spalari big grin si de unde il pot cumpara? Multumesc Anticipat. Funditsăă` :*

11 răspunsuri:
| Belluuu explică (pentru ioanahd1):

Scuze dar anunturile-s din 2007 din cate am vazut happy, am gasit si eu sitesi Offline mai tot timpu...

| ioanahd1 a răspuns (pentru Belluuu):

Scuze nu m-am uitat la data

| ioanahd1 a răspuns (pentru ioanahd1):

Dar ce culoare vrei?

| Belluuu explică (pentru ioanahd1):

Albastru

| ioanahd1 a răspuns (pentru Belluuu):

De ce nu incerci cu Albastru de metil. Il gasesti la farmacie si costa in jur de 3-4 lei. Se duce la cateva spalari.
Sa ma anunti daca gasesti si alta solutie happy

| Rakanishuu a răspuns:

Pai costa in jur de 10 lei si le gasesti si la supermarket.

| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! De obicei Sprayurile de par sunt mai mult un fixativ, cu sclipici colorat care se ia dupa ce dai c mna.Credema si eu am luat plasa cu el.Cel mai bine este daca ti-ai lua un sampon care coloreaza si se ia dupa 6 spalari, sau un nuantator care si el se ia la spalat.Se gaseste si in Mega Image sau in Farmaciibig grin... Sper ca te-am ajutat... Fundita?laughing)

| AmaliaAmi a răspuns (pentru AmaliaAmi):

A scuzebig grinSi costa in jur de 12 Lei sau un pic mai multbig grin...

| Belluuu explică (pentru AmaliaAmi):

In farmaci?, adica merg la farmacie si ce-i zic la farmacista? caut ceva sa-mi coloreze parul temporar? laughing o intreb daca vine si bomboane?

| AmaliaAmi a răspuns (pentru Belluuu):

Daca nu vrei sa te duci la farmacie sa intrebi se gasesc si in magazinele, mega image, Dar daca te duci la farmacie ceri un nuantator de ce culoare vrei tu, sau un sampon pentru colorarea parului.Sau poti lua tot de la famacie albastru de metil, sau violet degential si le poti combina sau le lasi pur si simplu