| AdinaIonela12 a întrebat:

As vrea sa cumpar un spray de colorat parul...
As vrea sa stiu cam cat costa si de unde l-as putea cumpara. Dupa cate spalari se curata?

3 răspunsuri:
| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Poti sa iti iei un noantator ( se gaseste in mai toate magazinele) e cam 10 lei

| ღMikyღ a răspuns:

Buna. 1. Depinde de firma dar te asigur ca nu e cine stie ce investitie uriasawinking.2. L-ai putea cumpara de pe internet, de la mall, de la en-gross-uri, market-uri, etc. 3. Se curata dupa o spalare aproximativ. happy

| asdfghjk1234567890 a răspuns:

Buna! Eu folosesc un noantator si mi-l cumpar de la Kallos si se curata la fiecare spalare.Costa 10 lei. Sper ca te-am ajutat! :*