| Isabellblablabla a întrebat:

Buuunnnaa! big grin...Am si eu o intrebare la voi. Mi-am comandat un inel de la Avon din catalogul nr 5, insa e f mare.Stiam ca aceea e masura mea, deoarece toate inelele pe care le-am comandat la Avon le-am comandat ultima masura x(. Intrebarea mea este daca pot face ceva? Il mai pot schimba? Multumesc! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbește cu persoana de la care ai făcut comanda pentru returnarea lui și să ceară altul mai mic, dacă există!
Toate produsele se returnează dacă sunt probleme de fabricație sau s-a greșit codul când s-a plasat comanda. Asta nu spune nimeni, aici pe site, ci toate s-ar să înscrie pentru a face o rețea de distribuitori.
Cere catalogul și vezi că scrie pe copertă că se pot returna, asta dacă nu mă crezi. Posibil să fii refuzată pentru că trebuie să plătească returnarea inelului.
Foarte frumos din partea lor.
Pa, pa.

| tpuu a răspuns:

Pai depinde de la cine ai facut comanda daca ai facut de la o prietena vorbrste cu ea daca ai facut de pe internet suna pe numarul daca apare vreun nr acolo,, dar din cate stiu eu ca am fost reprezentanta Avon.si oriflame nu poti sa schimbi... du-te la bijutier si vezi daca poti face ceva tongue.

succes

| Anuska_8824 a răspuns:

Din pacate nu il mai poti schimba...Si mie mi s-a intamplat mai demult. Poate daca ai noroc si convingi pe cineva sa isi cumpere unul mai mik si sa faci schimb de inele. Sorrybig grin