| anonim_2270 a întrebat:

Bwna! AM O MARE PROBLEMAA PLZZ AJUTATI'MA! ! este un baiat X in scl cu mine si ne placem reciproc foarte mult, dar este o problema colega mea Y ea nu ma lasa sa VB cu el de loc deoarece ea a fost cu el acum 2 ani decat o seara si inca mai tine la el dar el nu o place deloc deloc. X mi-a zis ca nu se atinge Y de mine ca o joaca in picioare.nu imi e frica de colega'mea Y ca o bat dar ea mai aduce niste tiganci sa ma bata daca ma combin cu X sau daca vb cu el. el mi mi-a spus ca in seara care a fost cu Y el a fost beat si a facut misto de ea! imi este alaturi X normall prietenul cel mai bun a lu X W si prietena mea cea mai buna M imi zice ca se baga orice ar fi daca se i'a cineva de mine. am hotarat sa chem si eu pe cineva daca Y cheama tigancile sa m bata dar dupa cateva ore pana sa se term orele d l scl am sunat gasca meawinkings nu mai vina ca am rezolvat dar mi'e mi-a fost teama sa nu se provoace scandal mare si sa nu afle mama. pana in momentul de fata nu a vnt nicio tiganka l mine s m bata si astea.winking. dar Y e cu gura mare ca daca ma combin cu X vne cu alea si m omoara din bataie oh go on atunci au intervenit si X, W si M spunandu-i lu Y ca nu se atinge nimeni de mine ca are de a face cu ei love struck dar Y a zis ca nu ma lasa deloc in pace pana nu ii dau o conversatie pe mess intre mine si X cand ii zic ca nu vreau a fiu nikiodata cu tine si astea. ea vrea sa nu ma vada cu el deloc deloc. m rog pana in momentul de fata nu sa intampla nimic nikio bataie dar X m-a intrebat daca vreau sa ma combin cu el si eu nu stiu ce sa ii raspund?crying va rog ajutati-ma spuneti'mi c sa fac sa ma combin cu el sau nu? dati'mi sfaturi plzz :*:* toata problema asta este de vineri! sad eu il iubesc foarte mult pe X si krd ca Y e foartee geloasaa!crying plzz help me.love struck

6 răspunsuri:
| JustInCase_1628 a răspuns:

Am citit ce a scris PriiNcess si am ramas gura casca. Adica iti iei o bataie si te resemnezi ca durerea trece? Pai de aia suntem in halul in care suntem in Romania asta a noastra. Draga mea, o palma data se poate plati scump. Asta daca te duce capul...

| Ady00pk a răspuns:

Stii ca ai innebunit cititorii cu X-urile si Y-urile si W-urile si M-urile? Chiar era asa de greu sa pui nume? eu sincer ma incurc cand incerc sa citescstraight face poate pentru ca nu am chef sa ma concentrez sa inteleg ce e acolo.
Si totusi am inteles ceva ceva...il iubesti? te iubeste? fa tot posibilul sa fiti impreuna si cu asta basta! Punel pe EL sa vorbeasca cu EA si sa ii spuna clar in fata ca nu e interesat de ea si sa il lase in pace!

| rebb a răspuns:

Jesus ce...probleme pe capu' tau fat-o. Fa ce vrei tu si da-o naibi pe colega aia a ta. Nu ar trebui sa-ti pese de ce cred altii si nu ar trebui sa crezi tot ce spune lumea.Aia n-o sa-ti faca nimic, si daca se intampla sa faca ceva urat te duci frumusel la politie si cu asta basta.

| killyou a răspuns:

rolling on the floor)))))))

y a zis ca x ca a facut xrolling on the floor

doamneee...nu am inteles nimiclaughing

| PriiNcess a răspuns:

Mama... ce duusa e aiaa...frate ce ***. daca asta s-a intamplat acum 2 ani si daca era si beat.hai frate.aia o fi nebunalaughing eu zic s-o dai draq.combina-te cu el.ca daca e sa-ti iei bataie o sa treaca si pana la urma tu o sa fii cu el, nu eawinking durerea( fizica) trece. dar tu o sa stai cu el:X dn cate am inteles.lui ii place de tine. tie de el. ce mai asteptati?

| PriiNcess a răspuns:

Pai n--am zis sa nu dea si ealaughing am zic ca o sa se bata si pana la urma tot ea o sa ramana cu baiatulwinking looollstraight face