| anonim_2270 a întrebat:

Bwna! AM O MARE PROBLEMAA PLZZ AJUTATI'MA! DAU FUNDA! este un baiat X in scl cu mine si ne placem reciproc foarte mult, dar este o problema colega mea Y ea nu ma lasa sa VB cu el de loc deoarece ea a fost cu el acum 2 ani decat o seara si inca mai tine la el dar el nu o place deloc deloc. X mi-a zis ca nu se atinge Y de mine ca o joaca in picioare.nu imi e frica de colega'mea Y ca o bat dar ea mai aduce niste tiganci sa ma bata daca ma combin cu X sau daca vb cu el. el mi mi-a spus ca in seara care a fost cu Y el a fost beat si a facut misto de ea! imi este alaturi X normall prietenul cel mai bun a lu X W si prietena mea cea mai buna M imi zice ca se baga orice ar fi daca se i'a cineva de mine. am hotarat sa chem si eu pe cineva daca Y cheama tigancile sa m bata dar dupa cateva ore pana sa se term orele d l scl am sunat gasca mea s nu mai vina ca am rezolvat dar mi'e mi-a fost teama sa nu se provoace scandal mare si sa nu afle mama. pana in momentul de fata nu a vnt nicio tiganka l mine s m bata si astea. dar Y e cu gura mare ca daca ma combin cu X vne cu alea si m omoara din bataie atunci au intervenit si X, W si M spunandu-i lu Y ca nu se atinge nimeni de mine ca are de a face cu ei. dar Y a zis ca nu ma lasa deloc in pace pana nu ii dau o conversatie pe mess intre mine si X cand ii zic ca nu vreau a fiu nikiodata cu tine si astea. ea vrea sa nu ma vada cu el deloc deloc. m rog pana in momentul de fata nu sa intampla nimic nikio bataie dar X m-a intrebat daca vreau sa ma combin cu el si eu nu stiu ce sa ii raspund? va rog ajutati-ma spuneti'mi c sa fac sa ma combin cu el sau nu? dati'mi sfaturi plzz :*:* toata problema asta este de vineri! eu il iubesc foarte mult pe X si cred ca Y e foartee geloasaa! plzz help me. DAU FUNDA

:**

4 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Da-o dracu pe y aialaughing)
te ameninta fara motiv... ce se baga ea in viata fostului prieten de acum 2 ani pentru d-zeu!
si daca il iubesti cu adevarat si te-a intrebat, ce naiba?
pune-te cu el si problema rezolvata
y va vedea ca nu are nici o sansa si te va lasa in paceoh go on
mult succes!:*

| Anonim_5618 a răspuns:

Asa zic si eu, ca e geloasalaughing.
ce as face eu: mi-as rezolva prima data treaba cu y, colega, si i-as spune ca si a batut o data x joc de ea(zic eu ca i-ar inchide gurahappy )... si daca iti place atat de mult de un baiat, ce mai conteaza restul`?hee hee

| lavi94 a răspuns:

Eu zic sa nu o bagi in seama pe aceea"Y", pentru ca mai mult am impresia ca vrea numa sa te sperie sa nu te bagi cu"X". Bun in orice caz e bine ca se baga si cineva pentru tine ca macar sti ca daca e ceva are cine sa te apere, dar totusi mai bine nu o baga in seama ca daca vede ca ti frica mai rau face. Sper ca te-am ajutat.
Norocbig grin

| username007 a răspuns:

Buna
deci, faci in felul urmator:
te combini cu x, y ti-a gasit punctul slab si vede ca te sperie, daca te combini cu el va vedea ca nu te intereseaza, cum are ea "relatii" asa poti pune si tu prietenii sa o bata
mult succes:*