| adina_6125 a întrebat:

C glos sau luciu de buze folositi?

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

Mai multe.Folosesc de la gama Miss Sporty.happy Am si rimeluri, creioane de ochi, farduri, oje.sunt super happy
De obicei folosesc 2 glossuri.Prima data aplic unul mai de culoarea buzelor, apoi unul cu sclipici si la sfarsit pun putin fard de pleoape de culoarea gloss`ului pe buze pentru a nu se sterge repede.De obicei gloss`urile nu rezista mult, la fel ca rujurile de calitatewinking
Bye

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Gloss de la oriflamelove strucklove struck

| Corinne a răspuns:

Plump pout de la AVON :x toate culorile le am :)) sunt super :x pentru zi folosesc cel transparent, pentru iesiri in oras cel roz, pentru seara cel crem pentru ca are si sclipici ce face buzele mai pline :x

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/119/22669.jpg

| lays a răspuns:

Gloss de la oriflame. e unul cu capsuni:X, sau cel mentolat pentru volum de la avon parcabig grinbig grinnu prea ma dau.doar in club sau acasa, cand ma joc cu farduile.mai exersez, fac noi descoperiribig grin

| georggyy a răspuns:

Ruj pupa love struck il ador
Si luciu clinique happy
TU?

| Missin`you` a răspuns:

De la avon:X cu senzatie racoritoare:X

| adina_6125 explică:

Au am unul din Italia da nu mai stiu cum ii zicetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura Mercier si Bobbi Brown.