| Deeliaa a întrebat:

Voi ce luciu de buze folositi?happyCum se numeste cat costa si de unde imi pot si eu lua unul?big grin
Multumesc mult!kiss

8 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Buna!

Eu folosesc, p[entru ingrijirea buzelor, strugurelul "Lip Nivea Passion Fruit", costa 7 lei, si il poti gasi mai oriunde(prin suoermarketuri, sau mai ales in magazine, la raioane de ingrijire)
Si mai folosesc si Gloss-uri.Mai ales glosul WaterShine de la Maybelline si gloss-ul Delicious Secret de la Pimkie.
Seara buna!

| Slow a răspuns:

Eu folosesc de la Oriflame: Funky (veryme)-10 ml. Am dat 8 Lei pe el. Dureaza, arata foarte bine pe buze si mai are si gust bun laughing De miros nu mai zic smug

| Andreea_5313 a răspuns:

Eu folosesc numai de la Avon de ani de zile si sunt multumitahappy

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Eu folosesc pentru buze de la nivea( ca si strugurel ) iar ca gloss am unul de la rimmel london. Glossul este bun si nu a fost chiar atat de scump.

| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Buna! eu folosesc Deligloss de la Yves Rocher big grin parca a costat cam 13 lei. 12 lei.confused nu mai stiu sigur.in ori ce caz pana`n 15 lei :d

| alesia29 a răspuns:

Eu folosesc din ala de la nivea
e ff bun din punctul meu de vedere
costa in jur de 12 lei
il poti lua de la farmacie, super-market-uri, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de la avon

| lilly12345678 a răspuns:

De la Maybelline unul super care o culoare d te lasa pe spate e 12 lei de la carrefour!