| lya18 a întrebat:

Care e diferenta intre luciu de buze si ruj?
Care tine mai mult, voi de care folositi?

Răspuns Câştigător
| loserkidz111 a răspuns:

Toata lumea zice ca luciul de buze arata mai bine si da, arata bine.in primele 15 minute caci dupa aceea isi pierde din stralucire si daca te dai cu mai mult poti sa ajungi cu el intins pe fata. eu folosesc mai mult ruj, rezista mai mult si nu m-am trezit niciodata cu rujul intins pe fata si daca iti doresti sa fie putin stralucitor dupa ce te dai cu ruj poti sa aplici si un strat subtire de luciu. sper sa te ajute happy

10 răspunsuri:
| geoanarandi a răspuns:

Rujul e muult mai bun deoarece are pigment mai mult sh rezista pe buze mult sh exista sh rujuri stralucitoare
luciul nu prea e bun decat pentru scurta durata
in plus rujul te face sa arati mai bine te pune in evidenta prin culoare
mie imi place rujul roz sau roshu e super si iti da un aer mai matur
dar ai grija daca ai un ruj intens ochii trebuie machiatzi mai natural
seara mai merge adica la disco club petrecere poti sa-ti dai cu ce ruj vrei si la ochii cat fard vrei
fundaaaaa?! 1

| Florentina_7104 a răspuns:

Luciul nu numai coloreaza buzele dar le da si un luciu specific big grin pe cand rujul este mai mat si culoare este mai intensa si tine mai mult decat luciul.Acum depinde de tine ce vei folosi. Sper ca ti-am fost de ajutor, bye:*

| Poinsettia a răspuns:

Carioca "iz za best".

| iuliutzza a răspuns:

Eu folosesc mai bine rujul :*

| Luanda a răspuns:

Luciu are mai multa sclipire si iti da mai mult volum buzelor.

sunt de parere ca rujul rezista mai multthinking

| AndreDeeaA a răspuns:

Dupa parerea mea rujul e mai bun si il folosesc mult mai des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rujul tine mai bine dar luciul de buze arata mai bine

Răspuns utilizator avertizat
| biluta2001 a răspuns:

Luciul de buze e mai bunwinking