| Anyaaa a întrebat:

Ca orice fata, am un cercel in urechea dreapta si unul in cea stanga.Intrebarea mea e : unde sa-mi fac a doua gaura? In stanga sau in dreapta? laughing. Stiu ca merge oriunde, dar am inteles ca in urechea stanga se fac de obicei mai multe gauri. si nu inteleg de ce.
La baieti stiu ca daca au un cercel in urechea dreapta se spune ca sunt gay (mi se pare absurd tongue). Ceva sfaturi? Mersi big grin.

13 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Poti sa ti `pui un nr egal de cercei la ambele urechi sau mai multi la urechea dreapta sau mai multi la urechea stanga cum vrei u

| Cella a răspuns:

Sincer fal acolo unde vrei nu te mai lua dp toate absurditatile spuse de aia care nu au treaba si comenteaza.:-J
[da cu banu]

cius OXOX

| Shopiaalin a răspuns:

Nu iti mai face gauri in urechi sau in buric sau in spranceana, buze, nas daca vei vrea sa iti faci
Dumnezeu te-a lasat frumoasa asa cum esti tu!
Sper sa te gandesti mai bine in ceea ce vei vrea sa faci!

| Minks a răspuns:

Fa-l in clitoris!

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Eu am in drepta 1 gaura in +!
Se vede super!:X:X:X
si e mai putin dureros.cand am dat in dreapta am simtit doar o piscatura, cand am vrut sa dau si in stanga muream de durere:-s

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Fa-ti unde vrei uh...asta e un sfat bun laughingpup:*:*:*

| Madalina_7571 a răspuns:

Eu am 2 cercei in fiecare ureche.
Al 3-lea cercel l-am pus in urechea dreapta :*
[ m-am lasat dusa de intuitie laughing ]

| notsurewhoiam a răspuns:

Pai eu stiam din cate imi spunea colega mea ca in stanga isi pun numai c*****e asa ca ea si-a facut in ambelelaughingoricum mi se pare absurd asa ca eu zic sa iti faci unde vrei tot aia elaughing

| MisterDariusBoy a răspuns:

Mie intotdeauna mi s-a parut ca arata mai bine un al doilea cercel in urechea dreapta desi la orice fata m-am uitat il avea in stanga thinking totusi poti intreba acolo direct cand til pune. unde ar arata mai bine ca tipa de acolo sigur stie la cati cercei a pus laughing tongue

| Pauliiici a răspuns:

Nu conteaza in care ureche iti faci. Fa-o unde iti place mai mult!

| anamariamjj a răspuns:

Pai eu am 2 gauri in + in urechea dreapta big grin
Nu le-am pus dupa ce se spune laughing
Asa mi-a venit big grin

| Anyaaa explică:

@Minks, promit ca acolo il fac! laughing Asa nu mai am nicio dilema in care parte sa-l pun.Sau?

| Paula_Drogotel_1997 a răspuns:

Eu stiu ca se face in urechea stanga, acolo il am si eu pe al doilea.