| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare
Este ceva rau daca baietii poarta cercel?
doar un cercel la urechea stanga atat nimic mai mult
eu am inteles ca nu-i prea bine ca de fapt ii un pacat ca cica numai Iuda care la vandut pe Isus purta cercel? Chiar asa de grav este asta?
Eu am vazut multi baieti cu cercel in urechea stanga

Răspuns Câştigător
| ClaraZ a răspuns:

Nu stiu daca e asa de grav, dar mie imi place un baiat cu cercel in ureche. Daca facem atat caz dintr-un simplu cercel in ureche ce sa mai zicem de pierce uri, tatuaje oh go on.Nu sunt deloc impotriva, nu am de gand sa analizez o persoana dupa cercelul in ureche, pierce ul sau tatuajul.Sufletul conteaza oh go on

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu daca asa e grav, dar oricum e ceva anormal.nu arata bine nu e civilizat nu e frumos!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici rau si nici bine, este neutru. Mie nu imi plac, dar de gustibus non disputandum, asa ca fiecaruia cum ii place. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° a răspuns:

Nu e asa rau si eu i-am dat unui bait 2 gauri intr ureche nu are nimicoh go on

| sweet_3921 a răspuns:

Nu stiu daca e pacat sau daca e bine sau daca e rau.
Insa daca vrei sa stii parerea mea... mie nu imi palc baietii cu cercel im ureche. Va sta mult mai bine fara!
Cercelul in ureche la baieti e ca machiajul la fete. Majoritatea baietilor spun ca fetele sunt mai frumoase fara machiaj...si eu de asemenea consider ca un baiat e mult mai frumos fara cercei in urechii(sau in orice alta parte).

| aNoNN1m a răspuns:

Un sfat:pune-ti in ambele urechibig grin

| Pop_Daniel_1983 a răspuns:

Nu este ceva normal sa porti cercel ce vreti sa aratati purtand un cercel ca esti cineva