| JohannaStone a întrebat:

Cam cat costa o mascara de la Maybelline (the rocket, one by one, falsies, collosal, mega plus etc.)? Varianta waterproof costa mai mult?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu costă mai mult de 25 ron.
Pa, pa.

| Veroniquest a răspuns:

In general mascara de la Maybelline costa 22 de lei.
Eu am in prezent mascara de la Rimmel Waterproof care a fost la acelasi pret cu cel far rezistenta la apa.
Asa ca daca va fi o diferenta de pret nu va fi mare la Maybelline :*
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O mascara de la Maybelline nu depaseste 20-25 de lei.
Waterproof sare de 20 de lei.
Te pup!

| CandyღDulceata a răspuns:

Heii stai linistita nu costa mai mult de 25 si eu am vrut sa imi iau si am vazut cu 15 lei nu stiu depinde bafta

| CandyღDulceata a răspuns (pentru CandyღDulceata):

Waterpoof sigur e mai scump de 20