| rudfy a întrebat:

Cam cat costa oja aceea care se crapa singura si unde as putea-o gasi in Ploiesti?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna!
O gasesti la orice magazin unde are oje de vanzare. Intreaba de oje care crapa pe unghie si costa 3 lei.
Pa, pa!

4 răspunsuri:
| mariuca16 a răspuns:

Pai la un magazin d proasta calitate, si oja ar costa 2 lei maxim...laughing) pentru ca ojele bune nu se crapa niciodatalaughing

| rudfy explică (pentru mariuca16):

Nu din alea rolling on the floor sunt unele specialewinking

| addalecsandra a răspuns:

Incearca in pasaj la omnia acolo unde are oje :* sau pe la magazinele alea la tarabebig grin cam 4-5 lei stiu ca erau acum vreo 2 luni :* funda?:*