| andreea7520 a întrebat:

Cam cât costă pudra Miss Sporty? M-am hotărât să renunţ la fond de ten şi să folosesc doar pudră, credeţi că este o idee bună? happy mersi frumos!

10 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Nu iti recomand pudra de la miss sporty, de la rimmel sau astor sunt mult mai bune. Si nu dai foarte mult in plus, costa in jur de 20-25 de lei.

| georggyy a răspuns:

14 lei costa pudra.
Este o idee destul de buna!
PS. Aplica o crema hidratanta inainte!

| Flav a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fii cat mai naturala, atat tot.winking

| IuliaAle a răspuns:

Sunt destul de ieftine cosmeticele de la Miss Sporty. Cam 15 lei costa o pudra. Iar in legatura cu renuntarea la fondul de ten...Si eu te sfatuiesc sa renunti... eu am facut la fel. Odata mi-am patat bluza din greseala cu fondul de ten, iar pata nu s-a dus la spalare. Am ramas socata.iti imaginezi ce substante pot sa contina fondurile de ten, ce rau facem tenului nostru folosindu'le? Demachiantul nu il va indeparta complet, iar fondul de ten care ramane pe fata va astupa porii, acestia nu vor respira.si asa vor aparea ridurile. Chiar m-am speriat cand am vazut efectele. Deci, mai bine aplici un strat subtire de pudra, si doar atunci cand ai cosuri sau iritatii, in fine, ceva care chiar necesita mascare.

| mermadia a răspuns:

Eu asa procedez. aplic crema pe fata, o las sa sse absoarba si dau numai cu pudra.si folosesc tocmai miss sporty. e 13 lei, cam asa ceva.happy

| dia_2587 a răspuns:

Sunt destul de accesibile produsele de la Miss Sporty, deci poti sa incerci si lucrul asta daca te-ai cam saturat de fondul de ten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun fondul si fondul de ten. dar thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 15 lei la DM si 10 lei la AUCHAN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei toate cosmeticele de la miss sporty nu sunt scumpe. Au preturi foarte bune.In general pudra este pentru a "seta" fondul de ten dar se poate folosi si doar pudrahappy

| Constantinica_Mihaela_1987 a răspuns:

Ft proasta idee..nu incerca. faceam asta cand eram mai mica imi ardea fata