| Alycaaaa a întrebat:

Cam cati bani cheltuiti pe luna, pe haine si farduri? Eu in total cheltui cam 12 mil

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Daca te referi la banii vechi in lei adica 12 000 000 lei insemnand 1200 lei/ron
inseamna ca ai un cont gras de tot
putini din RO isi permit asemenea lux
un sapun si o pasta de dinti pe luna si haine de la fratzi
asta caracterizeaza bugetul la 90% din populatzie
asa ca fii mai prudenta cu extravagantzele sa nu ajungi la un moment dat in randul celor 90%

20 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Hai ca-si permite fata.

Ce zici de 0 lei?
Ce, trebuie sa`mi cumpar farduri in fiecare zi? Si haine? happy

| IateyourCookie a răspuns:

BAAA. voi nu v-ati dat seama ca asta se da mare pe aici.CE pmn uitati-va la poza ei ca mai mult de 12-13 ani nu are.si nici nu se macheaza. Nu cheltuie ea atat stati linistiti

| deea_7942 a răspuns:

Cheltuim cat ne permitem fiecare, intr-o perioada mai mult in alta mai putin sau deloc (daca ramanem fara jobsad )

| Anileda a răspuns:

Si ce iti iei tu de 12 milioane?laughing
Hai ca te lauzi degeaba.

| IIIx333III a răspuns:

Wow... eu cheltui maxim 50 leisad

| Iheartshoes a răspuns:

Daca ai atatia bani e foarte bine.
Eu insa nu imi permit atat de mult pe luna.
Am perioade cand cheltuiesc foarte putin si raman uimita cum de mai am ce folosi dar cand ma scap la cumparaturi iau tot ce lipseste fara sa ma uit la bani si mai pastrez pentru perioada mai rea a lunii sau a anului.

| Tania a răspuns:

Vreau si eu sa imi dea parintii 12mil pe luna, iar daca i-asi strange.O_o. Cate o data cam 3mil, uneori deloc; totusi cate farduri sa imi iau si cate haine...
nu prea cred eu ca tu cheltui atatia bani, daca da... faci risipa ma rog...

| Claudiu2011 a răspuns:

Copii crescuti cu bani...Altceva n-am ce sa spun

| Claudiu2011 a răspuns:

Intradevar copii cu bani multi.ce sa mai spui la intrebarea asta.

| andreylarentiu a răspuns:

Daca tot ai atatia bani nu ma imprumuti si pe mine cu vreo 30-40 de mil? tii dau eu stai linistita

| alina44 a răspuns:

Eu cred ca ai postat asta doar ca sa te lauzi tu. nici decum ca ti-ar pasa tie cat cheltuim noilaughingserios...
am si eu o intrebare: cate haine si cosmetice ai, daca pe fiecare luna cheltui 12 mil pe asa ceva?:O
daca tot n.ai ce face cu banii, plateste niste oameni cu cap sa-ti dea ideilaughing

| Dreamy a răspuns:

O intrebare sa te bagi in seama...

Nici nu iti pasa cat cheltuim noi, iti pasa sa te lauzi. Stii cine se lausa cu chestii materiale? Oamenii care nu au nimic mai valoros in cap sau in familie.

Ai dat funda cuiva ce te-a admirat, care a zis ca esti bogata.

P.S: Mi-ai creat o parere foarte proasta.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Eu pe farduri cheltuiesc...hmm -:? vreo 5 lei si nici atat laughing [pe luna]

mie nu`mi prea place sa ma machiezhee hee

adica... daca sunt frumoasa, sunt frumoasa si fara 3 straturi de machiaj happy

| Niros19 a răspuns:

Se pare sa s-a dus criza...

| yinna a răspuns:

Se pare ca mai nou ne si laudam aici...Ce sa zic.in Romania mai sunt si oameni normali care stiu cum se castiga un ban.Ma rog.fiecare cu portoflu lu tacso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati, fata? 12 milioane? Cine-i taica-tau?
Pe luna? Cheltuiesc vreo 10 milioane, cu tot cu meditatii, distractii, abonamente, reincarcari, cumparaturi zilnice. Eu ma ocup de finantare, de-aia e mult, iar situatia e diferita fiindca bani de buzunar abia am 2 milioane tongue.
Pe haine, nu prea stiu, ca cele mai multe mi le-a cumparat cineva.
Pe farduri nu mai cheltui cateva luni bune de acum inainte, am deja o trusa plina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de nevoi happy, luna asta nu prea am nevoie de geaca noua ca mi-am luat luna trecuta, blugi inca nu, hai sa zic ca o sa merg duminica la niste cumparaturi de tricouri & maieuri si un ceas foarte frumos de la diesel.
Pe farduri luna asta am cheltuit 137 asa.
Luna viitoare o sa fie o nebunie, pentru ca am banchetu si cheltuie mama laughing.

| TarabostesFutadores a răspuns:

Dupa un shopping la moll de... haine si farduri cum spui tu, fa-ti doua trei poze cu costumatia aleasa si incarca-le pe www.facebuci.ro

Vei intelege de ce :))

| TarabostesFutadores a răspuns:

E caterinca ma, nu v-ati prins? Intrati pe www.facebuci.ro daca tot va place caterinca :)))

| RallWhO a răspuns:

WooW.ke e taikato astronaut.de isi permite sa iti dea 12 mil p luna doar pentru haine si farduri...laughing...