| deutza_2137 a întrebat:

Cam cati lei costa sa iti pui unghii false la coafor?

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pai in saloane de cartier pun chiar si la 45 de lei. Dar preturile generale sunt : 50 - 130 de lei [ 130 de lei in saloanele de super fita ]. Dar n-ai nevoie de asa ceva.
Cele mai multe saloane au pretul de 70 de lei.

| AmelyRain a răspuns:

Unghiile false se pun la salon ( coaforul e pentru par ). Costa in jur de 100 de lei ( un milion ). Daca vrei sa iti pui, iti recomand sa nu te duci la salon pentru ca e scump si acolo sunt folosite produse de proasta calitate pentru ca pe ei ii intereseaza banii. Te sfatuiesc sa cauti pe facebook sau hi5 fete din orasul tau care pun unghii cu gel, fetele care pun separat de salon, pun mult mai ieftin ( de la 35 de lei pana la 75 lei ) si folosesc produse de calitate. Numai sa ai grija sa te duci la cineva cu experienta.

| dragon_3401 a răspuns:

Depinde de salon. in jur de 50 - 80 RON.

| BoboKitty a răspuns:

De la 20 pana la 60 d elei

| Zome a răspuns:

50.00 lei stiu ca si-a pus si sora mea funda plz?

| Geo_5638 a răspuns:

De ce nu ti le pui acasa costa vreo 10 lei un set de unghii false cu tot cu lipici