| Stefania a întrebat:

Vreau sa-mi pun la vara unghii false cu gellove struck.Cam in jur de cati lei costa?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Costa in jur de 100 RON, depinde de salon. Bafta!winking

| anad a răspuns:

"Unghiile false nu se mai poarta. In occident se socoate prost gust si vulgaritate."(am citat de pe un forum). Legat de costuri" Pretul pe care il practic este de 100 lei pentru aplicare si 50 pentru intretinere." (http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t272432-50.html)

| Aηηy a răspuns:

10 lei cel mult, nu rezista mai mult de o saptamana.happy

| Alexa_8596 a răspuns:

O unghie pusa in jur de 8 lei.Si rezista.winking Depinde.:p

| darkeyes a răspuns:

Nu e adevarat ce zic astialaughing adica du-te intr-un salon.nu neaprat cel mai scump dar unul de pe langa tine sa vezi ca cele mai ieftine sunt 100 de lei. Restul(majoritatea) de la 100 in sus.

| m4them4tic a răspuns:

10 lei de unghie poatebig grin...
Nu ma pricep, dar am auzit-o pe mama ca si-a facut ceva de genul, zicea ca a dat pe undeva pe la 80 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 40 de lei (la fete asa acasa, care au "echipamentu`" necesar) pana la 100 lei. Daca tot vrei sa iti pui, numa` bine pana la vara ai timp sa strangi niste bani si sa merita, iti pui la un salon, unde sti ca te va tine.

Bafta, sa fi iubita`!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de salon. In jur de 70-100 ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ti-ai pus inca, suna-ma 0734317304. 50ron aplicat, 20ron intretinere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0744968867 suna si fa -ti programare si o sa ai niste unghii suuperbe

| dannys a răspuns:

Eu anul trecut am dat 60 de lei.Acuma depinde si de lungimea lor.Ale mele au fost medii.

| rain a răspuns:

In primul rand... nu-si merita banii - rezista foarte putin.

| Lavu a răspuns:

Nu iti pune false cu gellaughing puneti cu prelungiriwinking

cu prelungiri consta in jur de 160 de lei si fara e 130 lei...si tin si 3 luni daca vrei numai ca la o luna trebuie refacute pentru ca creste unghia tawinking

merita! sunt superbe!