| chocolate_9879 a întrebat:

Cam ce incaltaminte s-ar potrivi cu o rochita albastru foarte inchis cam ca asta :http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:35&tx=77&ty=26&biw=1280&bih=804
rochita e scurta cam ca aceea...As vrea ceva cu putin toc, dar nu neaparat pentru. ca am 13 ani si nu prea port, daca ar fi ceva cu toc sa fie mic(5-6 cm)
Poze? FUNDA:x

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Buna. Daca nu vrei pantofi cu toc, poti alege o pereche de balerini negri lacuiti - sunt eleganti si simpatici. De asemenea, in magazinele de incaltamine se gasesc si botine cu toc nu foarte inalt, trebuie doar sa ai multa rabdare in a cauta. Ce-ai zice si de o pereche de cizme, ca tot a venit toamna. Nu uita de dresuri, un element foarte important pentru o astfel de tinuta - e bine sa fie mate. Spor sa ai!

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Iti recomand mai degraba niste botine http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:64&biw=1280&bih=607

dar \piele nu piele intoarsa sau imitatii

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:28&biw=1280&bih=773 ar merge cizmele astea dar pe negru.Sunt finute si se potrivesc cu rochia