| Fllorentina a întrebat:

Hei tpuuu urgent! Are vreo fata rochita gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:53&tx=77&ty=52&biw=1280&bih=589? daca da de unde ati luat `o? daca nu va org dati-mi idei unde as putea sa gasesc :d.pe la mall nu sunt :| si nu am mai vazut :(( va rog. dau fundA + vot(la restul )

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Mey in orasul meu am vazut mai multe rochite in genul la asta, adica cu volanase dar fara fundita. Acum depinde si din ce oras esti. Incearca sa cauti mai bine prin oras sigur gasesti.

| Bylok a răspuns:

Cauta si pe la alte centre comerciale, ar trebui sa gasesti daca nu fa-o la comanda

succes!

sper sa o gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai bine la comanda