| LooveGirl a întrebat:

Cam in cat timp cresc sprancenele, daca nu ma dau cu nimic?

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poti sa le ajuti sa creasca cu ulei de ricin.Devin mai bogate si mai frumoase.

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

PHAi. destul de rePede.pRima dta cand m-am peNsat, mi'Au creScut n'aPoi in ctv zile, dA o mai durAt ceva pan' o ajUns la lunGimea ceLorlalTe.da pan' iti cresc, poTzi sa iti fAci forma cu creiOnu' de ochi. daca' nu apeShoi ft ft ft ft tAre, nu se obServa creioNu. big grin
________________________
... traficant inascut...

| wertori a răspuns:

Firicele incep sa creasca dupa 4-5 zile dupa ce te-ai pensat dar se lungesc cam in 2-3 saptamanawinking

| Deiiu26 a răspuns:

O luna, cred

| AdelaEmma92 a răspuns:

Cam in 2-3 saptamani, cel putin la mine asa e! Depinde de fiecare...