| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp cresc sprancenele daca ma dau cu ulei de ricin thinking

Răspuns Câştigător
| Bibu_2231 a răspuns:

Uleiul de ricin nu le face sa creasca, ci doar le hraneste, deci functioneaza la fel de bine si uleiul de masline sau migdale dulci. Normal cresc in 2 saptamani, dar asa cu ulei e posibil sa creasca intr-o saptamana.

2 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

Cred ca 2-3 saptamani. Mie asa mi s-a intamplathappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi eu mi-am lasat scumpele mele sprancene sa creasca, si cred ca au trecut doua luni. Bine ca le aveam super subtiri, acum sunt cat de cat normale dar am nevoie de peri peste tot ca sa ma poata pensa o tipa.