| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp cresc sprancenele daca le dau cu ulei de ricin?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cat de repede iti cresc tie natural si cat de mult consideri `crescute`. Undeva pe la o luna cred.

| Annezzzz a răspuns:

Din cate stiu eu uleiul de ricin nu te ajuta la cresterea sprancenelor. Acum daca ai avut un "accident" si ai ramas de tot fara sprancene trebuie să astepti sa iti creasca la loc dar daca te referi sa le faci ma dese nu ai cum. Sper ca te-am ajutat.

| marggraf a răspuns:

Nu-i mare diferenta, aproape deloc dupa parerea mea, stimuleaza de 1, 2-3 ori cresterea, adica daca in 3 zile ai 1cm crescut in 9 zile vei avea 4cm...

| Anonim270902 a răspuns:

Sprancenele mele au fost pensate dar vreau sa creasca mai repede si nu am probleme deloc cu ele pur si simplu sunt nerabdatoare