| danielleinad00 a întrebat:

Camasa gri (simpla) + blugi albastrii + adidasi gri si negru sau pantofi negrii?

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Pantofi - eleganta
adidasi - da o nuanta sport, dar in acelasi timp "de gala" happy

acum depinde ce stil preferi

7 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

As inclina spre pantofi-dă o notă de eleganță.

| cookie01 a răspuns:

Cu adidasii cred ca se potriveste mai bine daca is cu gri si negru, acum tu vezi mai bine in oglinda cum iti sta. dar iti dau asa o idee dupa cate ai spus aici.

| Kryss13 a răspuns:

Depinde de stilul tau si mai ales unde o sa imbraci aceste haine. Daca-i la o petrecere pantofii, daca este pe afara sau la scoala sau in vizita la cineva adidasii. happy

| bunelutu a răspuns:

Frate imbracate cu haine in care te simti bine. nu ca comenteaza cocalarul, copilul de bani gata tunat cu adidas puma nike gucci

sa iti spun ceva baieti buni se imbraca cum vrea **** lor indiferent ca comenteaza altii si daca comenteaza le inchid gura cu un pumn si nu va mai comenta
gri+albastru+gri

| Pufulete456 a răspuns:

Pantofi

| AndraAlee16 a răspuns:

Cred ca pantofii ar merge mult mai bine.

| SzbInfinite a răspuns:

Pantofi, arată mai stilat (: Depinde şi unde te duci.