| traficanta a întrebat:

Se poate purta un maieu negru decoltat si stramt cu o camasa alba simpla descheiata deci asa sa o port?thinking Si cu o pereche de blugi negrii?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Sincer eu nu as combina camasa cu un maieu.
Acum depinde cum arata maieul si unde vrei sa il pui( dedesubt sau deasupra.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cu camasa descheiata sau macar primii 3 nasturi descheiati merge

| gHelena a răspuns:

Este ok sa combini o camasa cu un maieu pe dedesubt daca materialele sunt apropiate ca textura si camasa nu este eleganta. Poti adauga o pereche de cercei colorati sau o esarfa in culori tari, iar lookul tau va fi asigurat. Un gand bun, Elena.

| Th3eo a răspuns:

Cred ca e ok

| Ich a răspuns:

Daca maieul e pe dedesubt eu cred ca merge si camasa sa fie descheiata.