| deutSa a întrebat:

Cand eram mica, eram ciupita foarte des de tantari, iar eu ma scarpinam pana imi dadea sangele. In urma acestora mi-au ramas pete maronii pe picioare [ incep de la glezne si tin pana sub genunchi. Mai sus nu am ]. Vreau sa stiu si eu o crema buna pentru a scapa de aceste pete inestetice.

Răspuns Câştigător
| Deyutza1039 a răspuns:

Nu stiu daca exista asa crema dar incearca si tu cu leacuri babesti big grin. Adica te poti spala cu ceai de musetel am auzit ( nu stiu daca e adevarat) ca spala petele si daca tu ai pete poate... Fundita?