| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cum scap de petele lasate de muscaturile de la tantari? Din cauza scarpinatului am ramas cu pete maronii pe picioare, le am de 1 an si ceva..sunt foarte inestetice. multumesc :*

3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Ţi-aş recomanda să treci pe la o farmacie să vezi recomandarea farmacistului, iar dacă nu îţi convine vizitează un dermatologwinking El sigur o să te lămurească!

| Nutella1243 a răspuns:

Am avut si eu. Iti recomand sa te duci la o farmacie si sa ceri Mediket.