| Andreea0612 a întrebat:

Cand mergeti la cumparaturi ce haine obisnuiti sa luati?
Faceti o lista cu haine/incaltaminte/accesorii/etc pe care le luati la o singura iesire.

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Ar fi: blugi, incaltaminte daca nu vrei ceva prea sofisticat (tenesi, cizme), 1-2 bluze/tricouri, sacou/geaca, colanti, lenjerie intima laughing cam asta

| drogh a răspuns:

De obicei imi iau la mine o lista intreaga cu ceea ce am nevoie dar cand vad ceea ce vad, nu stiu ce sa aleg si rup foaia-n doua si admir pretul+haina sau accesoriul acela. Oricum, de multe ori pierd timpul pana ma hotarasc daca-mi vine bine sau nu. Si tot de multe ori iau un ajutor care sa-mi dea sfaturi laughing.

| lalaballet a răspuns:

Nu,pentru ca toti cand facem o lista mergem la una si venim cu alta

| AnaLove444 a răspuns:

De obicei, eu nu-mi fac liste anumite. Dacă văd ceva ce îmi place iau pe loc.Văd direct în magazin ce este big grin

| Zambet2000 a răspuns:

Nu exista o lista anume la mine...