| anonim_4396 a întrebat:

De unde faceti cumparaturi online de haine? happy

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Asos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H&m
Sports woomie
Bonprix
Bravosport

| dianabaumli a răspuns:

Eu mi-am gasit niste bluzite dragute pe www.famevogue.ro.:)

| Eduaard a răspuns:

Http://clothesboutique.ro/? gclid=Cj0KEQjwvJqvBRCL77m2-uKczsIBEiQAkx8VjPrN67gTeVFdm7U6wczunQLfTzKkIISi0gIuTX-62TIaAjr_8P8HAQ

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Ppt,bonprix,kalapod,zenda,bfashion.

| TanyaTanny a răspuns:

EMAG,bonprix(dar nu te-as sfatui), miniprix(e destul de ok) si H&M online

| anonim_4396 explică (pentru TanyaTanny):

Ce are bonprix?

| TanyaTanny a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,nu tot timpul iti trimit ceea ce vezi acolo.Am comandat de la ei o vreme si chiar am fost incantata de ceea ce mi-au trimis dar, de vreo 2-3 ori mi-au trimis niste porcarii care nici macar nu semanau cu ceea ce am comandat(material prost, dantela nu mai zic +nici marimea nu era cea aleasa).

| Alexa07Alexa a răspuns:

Bună! Eu te sfătuiesc sa nu cumperi din tara. Sper exemplu eu îmi comand de pe sports direct. Com e un site din Anglia. Pot sa zic ca au niște preturi foarte mici și te îmbraci numai de firma. Mai e rosegal.com hainele nu sunt de firma dar sunt superbe. Și h&m e ok...