| SaMy_9406 a întrebat:

De citi ori va uitati in oglinda(pe zi)?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Cea mai tare intrebare, nu glumesc de 150x / zi. Asa cum spune si @annie, imi e imposibil sa traiesc fara ea. Fac orice, mananc, mai trag un ochi in oginda, ma plimb- mai trag cu-n ochi in oglinda de la vreo masina. Spune lectia- in oglinda... orice, orice in oglinda. ma mir cum de nu se sparge...

13 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Oglinda te ajuta sa te cunosti mai bine...
De doua ori pe zi ma uit in oglinda. Nu consider ca este necesar sa ma uit de mai multe ori.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Poi dimineata cand ma pregatesc de munca...la munca cand merg la toaleta si toata seara cand stau in sufragerie... happy am o oglinda cat peretele in sufrageriewinking happy

| MM a răspuns:

De prea multe ori.

| Marii a răspuns:

De fiecare data cand intru si ies din camera mea, pentru ca am o oglinda chiar pe hol. Ma mai uit si cand ma duc la baie.
Peste tot imi ies oglinzile in fata laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Summer Memories a răspuns:

Atat de mult incat nu tin cont laughing. Am una e buzunar, una care o tin tot timpul in ghiozdan, si in camera mea am una mare de sifonier si doua mai micute, pentru machiaj.Nu as trai fara oglinda happy.

Tu?

| pisoias a răspuns:

Nu ma uit in oglinda pentru ca nu am decat una si mi-e frica sa nu se sparga.

| alexandra15 a răspuns:

De vreo 3 ori dimineata... de 3 ori la pranz si de 3 ori seara...laughing)vb serios.straight face

| alexandra15 a răspuns:

De vreo 3 ori dimineata... de 3 ori la pranz si de 3 ori seara... vb serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De doua ori, dimineata si seara, nu imi plac oglinzile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori fac sex.)))

| SaMy_9406 explică:

Inchipuitiva ca aveti o oglinda mare si 150 bani (lei) ce aLegi >?!