| anonim_4396 a întrebat:

Cand vor fi urmatoarele reduceri Bershka/P&B/Zara/ Hm si restul?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Peste ani si ani

| GabiDumitrescu a răspuns:

"Reduceri" - se umfla preturile mai intii cu 200% si se face reclama la mari reduceri de 20-40%. Ai Decathlon, ai o gramada de comercianti corecti de pe afara gen SportsDirect, tu vrei sa iei de la hotii de la noi?

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai da nu mi iau blugi de la decqthlon

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, te duci si ii probezi unde vrei si iei de la SportsDirect. Au avut de exemplu LeeCooper la ~15-20 EUR. Posibil sa fie si acum, nu urmaresc ofertele non-stop. P.S. La cit de prosti sunt blugii de la noi de pe piata, prefer sa imi iau pantaloni de vinatoare/treking de la Decathlon.

| biancaebar a răspuns:

In momentul de fata doar au cateva articole selectionate cu reducerea de mid season sale. Dar adevaratele reduceri sunt acelea care incep in ianuarie.

| VanesaParadis a răspuns:

Buna! La Bershka și P&B sunt mereu reduceri la unele produse, se schimba produsele cu reducere la un anumit interval de timp și au preturi nici mari, nici mici, la Zara la fel au reduceri de genul "vai, aceasta bluza cu reducere 50 % acum costa numai 200 de lei"(îți imaginezi prețul dinainte), la H&M au cele mai bune preturi și tot așa reduceri mereu la unele produse care se schimba la un interval de timp.

| anonim_4396 explică (pentru VanesaParadis):

Sunt mai mult interesat de reducerile acelea estivale