| anonim_4396 a întrebat:

Care apa micelara, care crema hidratanta si care baza de machiaj sunt bune pentru tenul uscat?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cei de la CeraVe au produse foarte bune pentru ten uscat (vezi doar sa scrie pentru ten uscat). Multi dermatologi folosesc CeraVe (inclusiv dr Sandra Lee, cauta pe Youtube, poti urmari chiar intreaga ei rutina, ea avand ten uscat)
Apa micelara cauta la Bioderma si Garnier in principal (sa scrie ca e pentru ten uscat). Mai sunt si altele mai scumpe dar nu isi justifica banii.
Baza de machiaj poti folosi orice vrei, dar sa nu fie nici cea mai ieftina.