| acerr a întrebat:

Care ati folosit petrol pentru par? Este la farmacie o solutie cu 50% petrol,vreau sa fac un tratament mai lung si vreau sa stiu daca da rezulatate.
Beneficii sunt destule pentru cadere, regenerare, luciu, pentru par slab etc.

5 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

E o solutie cu petroleum la Gerovital, am folosit si eu un timp si a fost foarte buna.

| SuntAlexxa a răspuns:

Forcapil este ideal pentru cădere și regenerare.
Eu am avut probleme groaznice cu părul, in copilărie aveam părul foarte des, din păcate s-a rărit foarte mult până să găsesc acest tratament. Deja folosesc forcapil de 1 lună și se văd rezultate foarte bune.
Sunt pastile, tratamentul durează 3 luni
Eu le-am comandat online, nu știu daca le vei găsi la farmacie dar poți încerca.

| acerr explică (pentru SuntAlexxa):

Mersi,o sa caut
si cum se face, o data pe sapt de 2 x?

| acerr explică (pentru acerr):

Aaa sunt capsule, am vrut si ceva de dat pe scalp

| SuntAlexxa a răspuns (pentru acerr):

In fiecare zi, câte 2 capsule, timp de 3 luni.