| BRoxana a întrebat:

Care ati folosit vopseaua fara amonica semipermanenta de la garnier? cam cat tine?

Răspuns Câştigător
| madaa a răspuns:

Ps: a prima data si la decolorat dar dex daca aplici pe parul normal asa fac si eu te tine cam 20 de spalari eu folosesc d ela Loreal excel si sunt foarte multumita d eel d ela Loreal tine pana la 30 de spalari costa in jur de 30lei

3 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Am o pr care o foloseste am intrebat-o si a zis ca este foarte bun a nu degradeaza parul cam o luna o tine ea are parul blond mai inchiswinking :*

| Dianna35668 a răspuns:

Nu am folosit. dar stiu sa iti spun ca, daca optezi pentru culorile roz, rosu, verde tipator dupa 2 saptamani se spalaceste.
se inchide la culoare si se face urat(mai ales daca esti bruneta sau shatena). incearca sa vezi.thinking

| Madzyz_5935 a răspuns:

Mie nici macar nu mi-a colorat parul.