| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat timp tine vopseaua semipermanenta de pe bestial?

5 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Depinde cat de des te speli pe caphappy
tine la fel ca si o vopsea normalawinking 7-8 saptamani ( stralucire)dupa aia incepe putin sa se schimbe o nuanta mai inchisa
foloseste un sampon pentru par vopsit si n-o sa mai ai probleme ca sa ti se duca happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea nu este legata de caregoria asta.

| Becanee a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.Stiu ca nu este legata de aceasta categorie.Dar categoria aceasta este cea mai accesata.De aceea am pus intrebarea la aceasta categorie.happy

| anonim_4396 explică (pentru Becanee):

Stiu motivul.Respectind regulamentul, ne respectam unii pe altii.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici parerea unei fete care pare multumita de vopsea : http://majolique.blogspot.com/2011_11_01_archive.html.