| Bibica_3259 a întrebat:

Heeelllo! Dau funda laughing
Asa, as vrea sa folosesc vopsea semipermanenta pe parul meubig grin Cam cat tine? Si alta intrebare ar fi, dupa ce mi se va duce vopseaua, parul va avea aceeasi culoare ca in inainte? Sau vor fi cateva schimbari?

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Hey!happyVopseaua semipermanenta e destul de folositoare daca nu vrei ca sa iti deteriorezi parul asa cum til face o vopsea adevarata.Se ia dupa vreo 4-5 spalari si stai fara grija deja dupa a 7 spalare parul tau o sa aiba exact culoarea pe care o avea inainte. Sperca te-am ajutat!winking

2 răspunsuri:
| ciocolata_6994 a răspuns:

Saliut, deci eu am folosit mai demult astfel de vopsea,
la mine a tinut cam 1luna jumate, depinde de vopsea, si depinde cite ori iti speli capu. dupa ce se va duce vopseaua, parul va ramine tot acelasi cum a mai fost, pur si simplu ca dupa oricare vopsire a parului, parul devine parca mai subtire si mai uscat, eu iti propun ca incerci o vopsea obisnuita, ea este mai sanatoasa pentru par! succese

| splish62 a răspuns:

La mine vopseaua a tinut vreo 5 saptamani...culoarea parului meu natural este brunet si am vrut sa vad daca e vreo diferenta cand mil vopsesc brunet...imi stalucea mai tare si era un pic mai inchis, la mine a ajuns la nuanta initiala.