| MisterDariusBoy a întrebat:

Care ati mai folosit crema Brevoxyl. ziceti-mi si mie e buna? iti vindeca cosurile?straight face

5 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Da le vindeca insa pe cele mici si rosii.
Insa nu face fata cosurilor mari cu puroi.

Eu l-am folosit si inca il folosesc.In 4-5 zile se vindeca.

| insanelove a răspuns:

Sincer nu stiu incearca produsele speciale de la avon cremele solutile dar tine un tratament eu le-am incercat sunt grozave

| MisterDariusBoy explică:

Eu am avut multe cosuri.si acum nu mai am da mi-au ramas urme.adica nu am un ten mat, e plin de urme.alea mai dispar sau raman asa?straight facestraight face

| LollipopWithHeroin a răspuns:

Fata mea arata mult mai bine de cand folosesc.Deci da.La mine face fata tuturor cosurilor(ei bine, inca mai am, dar le face sa nu mai fie rosii pe cele pe care le mai am).

| LollipopWithHeroin a răspuns:

TitzaCreatsza94, vor disparea ori cu o crema Celltone(Sper ca am scris corect), care e foarte scumpa, ori cu un peeling, care e si el scump.Alte metode nu cred ca exista.