| Izabella37 a întrebat:

Care credeti ca este brand-ul care s are cei mai calitativi jeansi si se gaseste in mall-uri?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Ralph Lauren sau Polo cum zic romanii,Tommy Bahama,cel putin Tommy bahama da clasa la multe branduri,ma refer ca material,cum se aseaza pe tine,cum te simti si etc.Ce nu stiu e daca au sau nau toate modelele,adica skiny sau chestii de genu asta,stiu sigur ca au relax, apoi ceva clasic, dar nu am intrat sa vad deastia gen skiny.

Un alt brand destul de bun, chiar f bun as zice eu e Calvin Klein, iar f buni, se aseaza f bine material f bun cu ceva eleastan sau spandex 1%.
Buffalo iar is buni, la astia gasesti de toate si majoritatea se aseaza f bine pe tine.
Tommy Hilfiger, dar nu toti stau bine, unele modele nu stiu te simti naspa
Levis astia au chiar ca de toate pentru toti dar sincer eu f rar am gasit la ei ceva in care sa ma simt confortabil.

Deci eu vorbesc de cum te simti, cum arata chestii de astea, nu iau haine doar sa arate frumos si sa ma simt ca dracu in ele sa ma tina sa mai stiu eu ce.
Mai sunt si alte branduri dar personal mie astea imi plac.Astea mi sau parut mai de calitate.
Acum am vazut tu esti fata laughing deci treburile is nitel mai altfel.Cred ca la fete ca firme ar fi
Polo Ralph Lauren, Guess, Calvin Klein, 7 For All Mankind, Levis,
si care or mai fi.
Dar asa ce am vazut Polo aia dau clasa laughing am si intrebat fete ba cum stau carei treaba au zis wow, dar si pretu este tot wow, dar na cumperi c eti place sau de ce bani ai.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lee,
Wrangler
Cooper

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tommy Hilfiger

| Alexand3ru1 a răspuns:

Levi's