| JockerStoica a întrebat:

Voua ce adidasi de fotbal va plac dintre Nike Mercurial, Adidas şi Puma Evospeed?
Care credeti ca sunt mai calitativi?
Care va plac?
În care va simtiti mai bine?
Fundă mare!

2 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

În Adidas,au experienţă şi tradiţie, din cauza asta vin ca turnaţi pe picioare, sînt mai uşori, au aderenţa mai mare, prin urmare şi şprintul.Raportul preţ-calitate este foarte bun.

| Nitroblast a răspuns:

Cand jucam fotbal... am avut Adidas Predator si Nike Mercurial (nu mai stiu ce model). Per total, mi-a placut mai mult calitatea constructiei la Adidas dar dat fiind faptul ca am un picior mai lat, adidasii de la Nike imi stateau mai bine pe picior. Pana la urma asta conteaza, sa te simti bine in ei, toate celelalte vin pe locul 2. Probeaza-le, ca sa nu regreti mai tarziu.