| BruneTTe a întrebat:

Care de aici e vopsita bruneta cu vopsea fara amoniac? Sau a fost? Ma intereseaza daca iese repede din par [ eu vreau sa iasa, in caz ca nu-mi place sa nu imi tai tot parul ca sa scot brunetul rolling on the floor ].
Deci intrebarea e : imi puteti recomanda o vopsea fara amoniac care iese destul de repede din par? In cat timp mai exact?
Fara Casting creme gloss [ mi-a tinut brunetul mai mult de 6 luni x _ x ]
si fara sampoanele alea nuantatoare Loncolor ca mie nu mi-a prins brunetul peste ciocolatiu. M-am si facut de 2 ori si de fiecare data acelasi rezultat : un maro urat de tot.

1 răspuns:
| danielcretu1980 a răspuns:

Daca e fara amoniac, ar trebui sa iasa la cateva spalari.
daca vrei sa iasa culoarea bine, trebuie sa-ti decolorezi intai ciocolatiul, si dupa aia sa aplici vopseaua. probabil parul tau are pigmentul foarte pregnant.