| arual93 a întrebat:

Care dintre aceste modele de la Remington s9950 si s6500 ard parul mai putin si il lasa lucios si matasos? astept pareri din partea celor care au unul dintre aceste modele.Multumesc

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate plăcile de îndreptat părul ard chiar dacă unele promit marea cu sarea!
Strălucirea o poți obține folosind un șampon pentru păr strălucitor.
Cu plăcere!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu am Remington S6500, eu sunt multumita de ea este foarte buna, nu mi-a ars parul, o am de un an, e foarte buna si functioneaza perfect. Imi place la ea ca iti indreapta foarte bine parul si la 150 de grade, sta drept cam 2 zile si ofera si acel aspect frumos parului insa aceasta este o placa pentu facut bucle.
Dar sincer eu as zice sa incerci mai degraba Remington S9950, dupa nume iti dai seama ca este o placa pentru stralucire, nu pot sa iti spun ca are efectul garantat deoarece nu o am insa eu cred ca o sa iti satisfaca mai bine cererile aceasta placa.

| lolita24 a răspuns:

Sincer. eu cred ca s9950 e mai ok. Pentru ca eu am modelul astawinking