| DdAndreea a întrebat:

Help me sad.

Maine as dori sa imi cumpar o placa de indreptat parul. Ma gandeam sa cumpar Remington s9950 shine therapy dar nu sunt sigura de calitatea ei. Este adevarat ca iti face parul mai stralucitor cand il indrepti? Iti arde parul foarte tare? Indreapta bine? Acestea sunt cateva dintre intrebarile la care as dori sa imi raspundeti.

Va rog spuneti-mi daca va place aceasta placa, cei care o folositi / ati folosit-o.

Multumesc mult. Am nevoie urgenta de pareri.

1 răspuns:
| mayia a răspuns:

Mie mi se pare ca il ingrasa putin. datorita uleiului