| Bubbico a întrebat:

Care dintre urmatoarele parfumuri : Incadessence, Percive sau Far Away (de la avon, in catalog, pg.42-43)? Ce aroma are fiecare (care e mai dulce, care mai fresh, mai aromat)?

Răspuns Câştigător
| nununNuNuNuNUu a răspuns:

Percive are o aroma fresh, revigoranta, incandescence o aroma dulce, far away nu am incercat dar cred ca are un miros dulce big grin

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Am avut Percive si are un miros placut, are cate un pic din fiecare, mi a placut ca a persistat, pe celelalte nu le-am incercat