| Bubbico a întrebat:

Incadessence, Percive sau Far Away (de la avon, in catalog, pg.42-43)? Ce aroma are fiecare (care e mai dulce, care mai fresh, mai aromat)? Voua care va place mai mult?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Al doilea ține mai mult și este mai dulce.
Pa, pa.

| Sara2 a răspuns:

Perceive este un parfum minunat, fresh si senzual, far away e dulce si dragut, iar incandesence mie nu imi place imi imi vine sa vomit de la el
am perceive in momentul de fata siti-l recomand, e superb

| Oana92 a răspuns:

Perceive e cel mai fain:X Far away e insuportabil de dulce...

| Niiiicu a răspuns:

Imi place cum miros primele 2big grin

| madiilove a răspuns:

Far away e dulce si miroase puternic la fel si incadessence, in schimb perceivul e si fresh - ti-l recomand! happy

| papucicu a răspuns:

Eu am avut perceive si mi-a plaut f mult